Bush Stick SWING, 4Stable Stick, stalking stick

New

The Bush Stick SWING (4Stable Stick) is light and tough, providing remarkable stability for standing shots only.

More details

10 Items

In stock

109,00 €

Data sheet

Categories Hunting
Package Carton box
Weight 820 gr
Material aluminium 6060T6, nylon reinforced fibre glass
Number of parts 4
Size of the stick set up 170 cm
Size of the stick taken down 90 cm
User size 165 cm - 185 cm

More info

The Bush Stick SWING (4Stable Stick) is light and tough, providing remarkable stability for standing shots only.

Use :
- Approach,
- Hands-free system to be able to use  binoculars
- Traditional rifle rest,
- Monopod

4 Stable Stick® is a marriage between the passion of hunting and the taste of perfection.

Several years of R&D helped to develop shooting canes ensuring accurate shots on long and very long distances, in the respect of hunting ethics.
4 Stable Stick® has created a range of shooting and beat canes that offer:
- Lightness and extreme strength thanks to the materials,
- A significant reduction of movements before the shot,
- A perfect stability of the firearm at the moment of shooting.
Thus improving and facilitating the hunting action

Now, 4 Stable Stick® is an integral part of the hunting landscape. The shooting canes have proven their effectiveness and have propelled 4 Stable Stick® to the top of the most creative and innovating hunting brands of the moment in no time.

Successful and encouraged in its innovation work in the hunting area, 4 Stable Stick® has no other goal than remaining the benchmark for shooting canes.

Reviews

Grade 
Kate Stern 11/27/2017

Lielisks atbalsts ierocim

Skaitās eleganti un prestiži medīt no rokas. Sak`, kas tas par mednieku, kurš nevar savu karabīni rokās noturēt?! Aktīviem medniekiem ar lielu stāžu patiešām izdodas nomedīt skrienošu sivēnu 150 metros no rokas vai lapsu 200 metros. Taču tas ir drīzāk izņēmums – lielās pieredzes un regulāru treniņu rezultāts.
Dzinējmedībās ar karabīni rokās sanāk stāvēt ļoti ilgi. Karināt to plecā zemapziņa neļauj – ja nu tūlīt nāks zvērs?! Var nepietikt laika paņemt ieroci, dzīvnieks var ieraudzīt mednieku, vairāk kustību nozīmē lielāku iespēju palaist medījumu garām vai izšaut steigā. Rezultātā, turot ieroci, rokas nogurst un šāviena precizitāte krītas. Tad vēl adrenalīns traucē. Sēžot un turot ieroci klēpī rokas nenogurst, toties ziemas drēbēs pats var sapiņķerēties un laide vai aizslēgs var ieķerties krokās, kabatu malās un šallē. Atkal zaudēts laiks un var būt iespēja. Bet nē, šaut no rokas ir prestiža lieta…
Vai nav labāk justies droši un mierīgi, līdz liktenīgajam brīdim nepārslogot roku muskuļus un iegūt papildus stabilitāti tēmēšanas laikā?
Monterija Stable Stick ieroču balsts. Ražots Francijā. Materiāli 7075 T6 alumīnijs un plastmasa. Minimālais augstums 76 centimetri, maksimālais – 165 cm. Svars 360 gramu. Piemērots pieiešanai, dzinējmedībām un gaides medībām.
V-veida balsts ar divžuburi katra posma augšgalā un smailu uzgali apakšā. Kaķenei līdzīgo ieroča turētāju žuburi ir klāti ar neslidenu gumijai līdzīgu materiālu. Izmērs labi atbilst karabīnes laides aprisēm – ierocis iegulst stabili. Smailais gals vienlīdz labi turas mīkstā zemē vai akmeņos.
Monterijas ieroču balsta augstumu var ātri regulēt, izvelkot vai sabīdot teleskopiskās caurules, kas veido tā kātus. Stiprinājumi ērti atveras un droši aizveras. Spēku, ar kādu tie noslēdz kāju posmus konkrētā pozīcija var regulēt ar skrūvi, kas savelk stiprinājumu ciešāk. Katra kāta garums var būt atšķirīgs, atkarībā no leņķa, kādā medniekam ir ērti manipulēt ar ieroci un tā balstu. Augstumu var mainīt arī tad, ja ierocis jau ir uzlikts. Protams, tādā pozīcija augstuma samazināšana ir ērtāka, nekā palielināšana, taču arī tas ir iespējams, pieturot ieroci.
Katra šī ieroču štoka kāja sastāv no trīs posmiem. Līdz ar to augstums, kurā atrodas ierocis ir ērti piemērojams katrai situācijai, mednieka pozīcijai vai reljefa apstākļiem. Ieroču balsts ir piemērots medīšanai stāvus, sēdus uz augstāka medību beņķīša, uz zemā soliņa, kādi mēdz būt pie medību mugursomām vai vispār no zemes.
Atpūtas brīdī Monterija Stable Stick var atbalstīt starp kājām, ar vienu pēdu nofiksējot apakšu un pret otras kājas augšstilbu atspiežot V-veida balstu ar visu ieroci tajā. Protams, tas nav diez ko droši un jāskatās, lai balsts nesasveras tik daudz, ka ierocis varētu izkrist. Taču uz brīdi rokas var atbrīvot, ja ir tāda vajadzība. Tik pat labi to var atbalstīt pret citu trešo punktu, piemēram celmu vai siena čupu.
Monterija ir ļoti dinamisks, tradicionāls Spānijas medību veids. Tas ir līdzīgs mūsu dzinējmedībām, taču tajā piedalās daudz vairāk dzinēju un desmitiem suņu. Dzīvnieki skrien garām medniekiem ļoti lielā ātrumā un ieroču balstam ir jābūt ļoti ērtam, vieglam un ar to jāspēj manevrēt. Tādēļ šim Francijā ražotajam ieroču balstam ir dots Spānijas azartisko un aizraujošo medību nosaukums.
Ne spalvas un šaujiet garām!

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review !

Write a review

Bush Stick SWING, 4Stable Stick, stalking stick

Bush Stick SWING, 4Stable Stick, stalking stick

The Bush Stick SWING (4Stable Stick) is light and tough, providing remarkable stability for standing shots only.

Write a review