Piegāde tiek veikta katrai precei outdoorexperts.lv norādītajā termiņā un klienta norādītajā adresē, ja vien ir veikta apmaksa par izvēlēto preci. Piegādes maksa norādīta Piegādes noteikumu Pielikumā. Iegādātās preces tiek nogādātas līdz pakomātam vai nodotas kurjeram 2-5 darba dienu laikā. Izņēmuma gadījumos mums ir tiesības nosūtīt preces līdz 45 kalendāra dienām, par to informējot klientu.

Piegādes maksa ir atkarīga no preces svara, izmēriem un piegādes attāluma.

Piegādi nodrošina kurjera dienesti, kas ir outdoorexperts.lv sadarbības partneri (OMNIVA, Latvijas Pasts).

Klientam ir iespēja preci izņemt pašam outdoorexperts.lv norādītajā adresē vai sadarbības veikalā, par ko maksa netiek piemērota. Ja vēlaties preci saņemt pats, prece būs pieejama saņemšanai pēc pirkuma summas ieskaitīšanas outdoorexperts.lv kontā. outdoorexperts.lv operators ar Jums sazināsies un noskaidros pasūtījuma saņemšanas detaļas un vietu.

Klientam ir svarīgi uzrādīt precīzu kontaktinformāciju un piegādes adresi, lai preces piegāde neaizkavētos un piegādes brīdi ar klientu varētu sazināties

Atsevišķām precēm veicam bezmaksas piegādes Latvijā. Tas attiecās uz precēm, kas speciāli atzīmētas.

Nepieciešamības gadījumā sazinieties ar outdoorexperts.lv , lai noskaidrotu visus jautājumus , kas saistīti ar piegādi un servisu.

Nodrošināsim individuālu pieeju katram klientam.

Mēs sadarbojamies ar OMNIVA, tādēl primāri Latvijā, Lietuvā un Igaunijā piedāvājam piegādi izmantojot pakomātu tīklu.
Ja jūs plānojat izvēlēties piegādi ar kurjeru, lūgums pirms veik pasūtījumu iepazīties ar kurjera piegādes cenu zonējumu:

Zona 1 = (Rīga)
Zona 2 = (Latvijas lielākās pilsētas)
Zona 3 = (Teritorija ārpus pilsētām, lauku mājas, pagasti)

Jau iepriekš pateicamies par sadarbību un neskaidrību gadījumos droši sazinieties ar mums, veikalu medniekiem un atpūtai dabā!

Mūsu epasta adrese: info@outdoorexperts.lv

Sekot mums Facebook