Norāde: KICK THE TICK komplekts

Zīmols: Kick The Tick

KICK THE TICK® expert SAFE TICK REMOVAL KIT, KOMPLEKTS DROŠAI ĒRČU NOŅEMŠANAI

(0)

Pirmā palīdzība drošai ērču noņemšanai. Ātri un efektīvi neitralizē ērci, to sasaldējot. Lai mazinātu risku saslimt ar ērču pārnesātajām slimībām, pirms izvilkšanās ērce ir momentāni jāsasaldē. Tieši šis sasaldēšanas princips ir KICK THE TICK darbības pamatā. KICK THE TICK® expert KOMPLEKTS tiek izmantots, lai sniegtu pirmo palīdzību ērces kodumu gadījumā.

Cena 10,97 € Standarta cena 12,90 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 0282 More Resin Hunting Lure

Zīmols: Prospektus

Mežacūku pievilinātājs More Resin 500 ml – darvas smarža / 0282

(0)

Mežacūku pievilinātājam "More Resin" ir ļoti intensīva darvas smarža, un tādēļ to var uztvert no ļoti liela attāluma. Produkta pamatsastāvdaļa ir sveķi. Tā sastāvdaļām piemīt dezinficējošas īpašības, paātrina audu reģenerāciju.

Cena 19,99 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: More Resin Hunting Lure 0299

Zīmols: Prospektus

Mežacūku pievilinātājs More Resin 1kg – darvas smarža, 0299

(0)

Mežacūku pievilinātājam Temptation "More Resin" ir ļoti intensīva darvas smarža, un tādēļ to var uztvert no ļoti liela attāluma. Produkta pamatsastāvdaļa ir sveķi. Tā sastāvdaļām piemīt dezinficējošas īpašības, paātrina audu reģenerāciju.

Cena 25,99 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: 0145 Repellent Boar's Fear

Zīmols: Prospektus

Mežacūku atbaidītājs 500 ml / 0145

(0)

Atbaidītājs, kas imitē vilka smaku, kas rada paniku mežacūkām un citiem dzīvniekiem, liekot tiem rīkoties instinktīvi - bēgts. Šis ir unikāls produkts, pie kura nepierod.

Cena 21,99 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Norāde: Nordik Roe – Roebuck call

Zīmols: Nordic Predator

Nordik Roe – Nordik Predator stirnāžu/stirnu māneklis - svilpe

(0)

Viens no populāriem stirnāžu (buku) mānekļiem tirgū. Mānekļa skaņa atdarina stirnas saucienu un stirnas briesmu saucienu. To ir ļoti vienkārši lietot. Labākais rezultāts mānekļa izmantošanā tiek sasniegts jūlija un augusta laikā, kad stirnāzim ir riests, taču māneklis var tikt izmantots visu gadu.

Cena 30,00 €
Vairāk
Nav noliktavā
Visi visvairāk pārdotie produkti
  • Banner

MEŽA KAMERAS

MEŽA KAMERAS

Aktīvie filtri

Norāde: 680610

Zīmols: SPYPOINT

SPYPOINT LM2 - TWIN-PACK divas meža kameras

(0)

Neliela, kompakta un uzticama meža kamera! LM2 turpina SPYPOINT LINK-MICRO-LTE tradīcijas un pārspēj mednieku cerības. Pēc miljoniem SPYPOINT mobilo kameru pārdošanas visā pasaulē, vairāk mednieku nekā jebkad agrāk izmanto mobilo kameru sniegtās novērošanas priekšrocības, un LM2 paceļ šo vērtību un veiktspēju jaunā līmenī.

Cena 264,90 €
Vairāk
Noliktavā pēdējās preces

Norāde: 680611

Zīmols: SPYPOINT

Spypoint FLEX E-36 cellular trail camera meža kamera / 680611

(0)

Kas ir kārtīga mendieka sapnis? Kļūt par labāku, zinošāku un sagatavotāku mednieku – tā ir viena no svarīgākajām SPYPOINT misijām. Uzņēmums nepārtraukti pilnveido mobilās novērošanas risinājumus, lai piedāvātu saviem klientiem vislabāko un vispilnīgāko novērošanu.

Cena 199,00 €
Vairāk
Nav noliktavā

Norāde: 680615

Zīmols: SPYPOINT

Spypoint FLEX M cellular trail camera meža kamera / 680615

(0)

Kas ir kārtīga mednieka sapnis? Kļūt par labāku, zinošāku un sagatavotāku mednieku – tā ir viena no svarīgākajām SPYPOINT misijām. Uzņēmums nepārtraukti pilnveido mobilās novērošanas risinājumus, lai piedāvātu saviem klientiem vislabāko un vispilnīgāko novērošanu.

Cena 165,00 €
Vairāk
Pieejamās vispirms

Sekot mums Facebook