Piegāde tiek veikta katrai precei outdoorexperts.lv norādītajā termiņā un klienta norādītajā adresē, ja vien ir veikta apmaksa par izvēlēto preci. Piegādes maksa norādīta Piegādes noteikumu Pielikumā.

Piegādes maksa ir atkarīga no preces svara, izmēriem un piegādes attāluma.

Piegādi nodrošina outdoorexperts.lv vai kurjera dienesti, kas ir outdoorexperts.lv sadarbības partneri.

Klientam ir iespēja preci izņemt pašam outdoorexperts.lv adresē, par ko maksa netiek piemērota.Ja vēlaties preci saņemt pats, prece būs pieejama saņemšanai pēc pirkuma summas ieskaitīšanas outdoorexperts.lv kontā. outdoorexperts.lv operators ar Jums sazināsies un noskaidros pasūtījuma saņemšanas detaļas.

Klientam ir svarīgi uzrādīt precīzu kontaktinformāciju un piegādes adresi, lai preces piegāde neaizkavētos un piegādes brīdi ar klientu varētu sazināties

Atsevišķām precēm veicam bezmaksas piegādes Latvijā. Tas attiecās uz precēm, kas apzīmētas ar speciālu piktogrammu.

Nepieciešamības gadījumā sazinieties ar outdoorexperts.lv , lai noskaidrotu visus jautājumus , kas saistīti ar piegādi un servisu.

Nodrošināsim individuālu pieeju katram klientam.

Ja jūs plānojat izvēlēties piegādi ar kurjeru, lūgums pirms veik pasūtījumu iepazīties ar kurjera piegādes cenu zonējumu:

Zona 1 = (Rīga)
Zona 2 = (Latvijas lielākās pilsētas)
Zona 3 = (Teritorija ārpus pilsētām, lauku mājas, pagasti)

Jau iepriekš pateicamies par sadarbību un neskaidrību gadījumos droši sazinieties ar mums, veikalu medniekiem un atpūtai dabā!

Mūsu epasta adrese: info@outdoorexperts.lv

outdoorexperts.lv sadarbības partneri: