• Quick view
  16,00 €
  Jauns

  Nordik Plain Pain ir mutē ievietojams māneklis, kurā ir viegli izdarīt pūtienus, neizmantojot rokas. Tas nozīmē, ka jūsu rokas būs brīvas, lai varētu rīkoties ar ieroci sarežģītās medību situācijās.

  16,00 €
  Ir pieejams!
 • Quick view
  40,00 €
  Jauns

  Nordik Barrborn Crow komplektā ir divas svilpes: Nordik Barrborn Basic Crow un Nordik Barrborn Pro Crow. Tās izstrādājis un radījis Rodžers Barborns (Roger Barrborn) sadarbībā ar Nordikpredator. Šīs svilpes ir īpaši paredzētas, lai radītu dažādas vārnām raksturīgas skaņas un saucienus. Pateicoties produkta dizainam, svilpes ir ļoti viegli lietojamas.

  40,00 €
  Ir pieejams!
 • Quick view
  32,00 €
  Jauns

  Lai atdarinātu raksturīgo vārnas ķērkšanu, ievietojiet iemutni mutē, satverot to starp zobiem, dziļi ieelpojiet un izdariet pūtienu svilpē, vienlaicīgi dziļi kaklā izveidojot RRRRRR skaņu. Šādi varat izveidot ķērciena skaņu, kas pievilina pelēkās vārnas, kraukļus, krauķus, kovārņus un žagatas. Latvijā medījamas ir pelēkās vārnas un žagatas.

  32,00 €
  Ir pieejams!
 • Quick view
  42,00 €
  Jauns

  Nordik Hind ir jauns un unikāls māneklis, kas īpaši izstrādāts, lai atdarinātu staltbrieža teļa briesmu saucienu. Šī skaņa satrauc briežu ganāmpulku, aicinot to nākt tuvāk, bieži vien rejot. Šis māneklis ir īpaši iedarbīgs apgabalos ar blīvu staltbriežu populāciju.

  42,00 €
  Ir pieejams!