• Quick view
  30,00 €
  Jauns

  Clausen Predatorcall 3 ir īpaši efektīvs plēsēju māneklis-svilpe, kuru izstrādājis Kristofers Klausens (Kristoffer Clausen). Svilpe paredzēta jaunu un pieaugušu lapsu piesaukšanai visa gada garumā. Ar svilpi var atdarināt putnu satraukuma saucienus. Ļoti viegli un vienkārši izmantojams lapsu māneklis ikvienam!

  30,00 €
  Ir pieejams!
 • Quick view
  30,00 €
  Jauns

  Clausen Predatorcall 2 ir īpaši efektīvs plēsēju māneklis-svilpe, kuru izstrādājis Kristofers Klausens (Kristoffer Clausen). Svilpe paredzēta visu plēsēju pievielināšanai - koijotu, lūšu, lapsu, šakāļu u.c.. Ar svilpi var atdarināt ievainotu putnu, zaķu, grauzēju saucienus.

  30,00 €
  Ir pieejams!
 • Quick view
  30,00 €
  Jauns

  Clausen Predatorcall 1 ir īpaši efektīvs plēsēju māneklis-svilpe, kuru izstrādājis Kristofers Klausens (Kristoffer Clausen). Svilpe paredzēta lapsu, lūšu, vilku, šakāļu un citu plēsēju pievilināšanai. Komplektā iekļauts arī svilpes pagarinājums, kas palielina svilpes izdoto skaņu, lai tā būtu dzirdama lielākā distancē.

  30,00 €
  Ir pieejams!
 • Quick view
  39,00 €
  Jauns

  Work Sharp nažu asināmais ir lielisks palīgs gan mājās, gan pie dabas. Tas ir pirmais šī veida asināmais, ar iespēju uzstādīt asināšanas leņķi, kā arī izmantot 5 soļu asināšanas sistēmu, kas sākotnēji tika izstrādāta sportistiem, kam nepieciešams pilnīgs, stabils un kompakts risinājums ātrai rīku uzasināšanai.

  39,00 €
  Ir pieejams!